ה”סוד” מאחורי קעקוע מיוחד

//ה”סוד” מאחורי קעקוע מיוחד

ה”סוד” מאחורי קעקוע מיוחד

עשרות אנשים ביום מגיעים אלינו לסטודיו כדי להתייעץ לגבי הקעקוע המיוחד ביותר עבורם, חלק מכם מבקשים מאיתנו לייעץ לכם כמעט מאפס כי אתם סומכים עלינו וחלקכם כבר יודעים מה אתם רוצים ומבקשים להפוך את הרעיון ויצירה על הגוף שלכם.
הגוף שלכם הופך לקנווס, אתם הולכים להישאר עם הציור הזה לכל החיים, אז כמובן שכל אחד רוצה להגשים את הפנטזיה שלו ולהיות האדם עם הקעקוע המיוחד הזה שאף אחד לא ראה כמותו.
אז מה הופך את הקעקוע למיוחד? האם צריך להיות גדול או קטן? צבעוני או שחור לבן? אבסטרקטי או ברור לגמרי? איפה הוא יהיה ממוקם? גלוי או מוסתר?
מה הוא קעקוע מיוחד?
קעקוע שלא מתחשב במה אחרים יגידו, בסופו של דבר האנשים מתחלפים ודעות משתנות, אבל הקעקוע  ילווה אתכם לאורך כל החיים.
קעקוע שנכון עבורכם, שמסמל לכם משהו חשוב, קעקוע שהוא הלב שלכם. קעקועים “שבאופנה” יוצרים בעיות בעתיד, אופנה מתחלפת וקעקוע הוא לא חולצה שאפשר לזרוק לפח, קעקוע ילווה אתכם לכל החיים.
אז כמו שהבנתם, אין איזו נוסחת קסם לקעקוע מיוחד, קיימות עדויות לקעקועים מלפני אלפי שנים, נעשו הרבה קעקועים בהמון סגנונות לאורך אלפי שנות האנושות.
מה שאנחנו ממליצים זה לחשוב מה הקעקוע שיתאים לכם בתוך תוככם, מה הקעקוע שהייתם רוצים אילו אף אחד לא היה מתערב לכם בהחלטה, איזה קעקוע הייתם רוצים לקום איתו בבוקר ולראות אותו במראה לשארית חייכם.
By | 2018-04-11T17:13:41+03:00 אפריל 11th, 2018|חדשות|0 Comments